صاف – لطیف آفتاب تصویر شریفی نیا ملیکا شریفی نیا

صاف – لطیف: آفتاب تصویر شریفی نیا ملیکا شریفی نیا محمدرضا شریفی نیا اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث همیشه از پدرم کینه داشتم / عامل قتل پدر در منزل قدیمی شمال پایتخت

«اگر پدرم سد راهم نمی‌شد، حالا فوتبالیست مشهوری بودم. او با خودخواهی‌اش، آینده مرا خراب کرد و باعث شد به سمت اعتیاد بروم. به همین علت از قتل او پشیمان نیستم.» ا

همیشه از پدرم کینه داشتم / عامل قتل پدر در منزل قدیمی شمال پایتخت

عامل قتل پدر در منزل قدیمی شمال پایتخت:همیشه از پدرم کینه داشتم

عبارات مهم : ایران

«اگر پدرم سد راهم نمی شد، حالا فوتبالیست مشهوری بودم. او با خودخواهی اش، آینده مرا خراب کرد و باعث شد به سمت اعتیاد بروم. به همین علت از قتل او پشیمان نیستم.» این بخشی از بیانات مردی است که بعد از قتل پدرش در شمال پایتخت، جسدش را تکه تکه کرد.

به گزارش جام جم، 19 بهمن امسال یکی از ماموران کلانتری 102 پاسداران در تماس با بازپرس جنایی از قتل مرد 66 ساله ای، به نام عباس در یکی از خیابان های محله پاسداران خبرداد.

زمانی که بازپرس جنایی و تیم تحقیق ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران در آنجا حاضر شدند با جسد مثله شده است پیرمرد رو به رو شدند. با تحقیق از همسر مقتول و بقیه اعضای خانواده، ماموران متوجه شدند پسر 47 ساله خانواده به نام میثم به این جنایت هولناک دست زده که او در همان محل جنایت (خانه پدری) بازداشت و جهت ادامه تحقیقات به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد که به قتل پدرش اعتراف کرد. متهم به قتل میانسال، روز شنبه جهت ادامه تحقیقات به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و در جریان تحقیقات قضایی گفت:من معتادم و شیشه مصرف می کنم.

همیشه از پدرم کینه داشتم / عامل قتل پدر در منزل قدیمی شمال پایتخت

او نمی خواست صد هزارتومان پول به من بدهدکه او را کشتم. ما هر لحظه با هم اختلاف داشتیم و دیگر ازاین وضع خسته شده است بودم. آن شب درگیری مان اوج گرفت و با قمه به قلب او زدم. بعدهم جسدش را مثله کردم تا از آن منزل خارج کنم که خانواده ام متوجه شدند و ماجرا لو رفت.

با اعتراف های مرد میانسال او جهت ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار گرفت. همچنین قرار شد میثم جهت مشخص شدن سلامت روانش به پزشکی قانونی انتقال یافته شود.

«اگر پدرم سد راهم نمی‌شد، حالا فوتبالیست مشهوری بودم. او با خودخواهی‌اش، آینده مرا خراب کرد و باعث شد به سمت اعتیاد بروم. به همین علت از قتل او پشیمان نیستم.» ا

میثم در حالی که دستبند و پابند داشت، موهای بلند رنگ کرده اش را این طرف و آن طرف می انداخت. خمار بود و بدرستی نمی تواست روی پاهایش بایستد. فریاد می زد، پدرم در این سال ها من، مادرم و بقیه اعضای خانواده را اذیت می کرد و کتک می زد، او را کشتم و از فوت پدرم ناراحت و پشیمان نیستم. در ادامه، گفت وگوی جام جم با متهم را می خوانید.

درس خوانده ای؟

مدرک سیکل دارم. بعد از آن به خاطر اختلاف و درگیری هایی که با پدرم داشتم، قید درس را زدم.

همیشه از پدرم کینه داشتم / عامل قتل پدر در منزل قدیمی شمال پایتخت

علت این درگیری ها چه بود؟

من عاشق فوتبال بودم. فوتبالم خیلی خوب بود و زمانی که نوجوان بودم حتی به یک تیم باشگاهی از طرف مدرسه مان معرفی شدم، ولی پدرم زمانی که متوجه این ماجرا شد، بنای ناسازگاری گذاشت. توپ فوتبالم را پاره کردو لباس های ورزشی ام را داخل سطل زباله انداخت. او حاضر نبود فوتبال بازی کنم و یک روز فوتبالیست خوبی شوم. نگذاشت به آرزویم که فوتبالیست و عضو تیم ملی شدن بود، برسم. مادرم خیلی تلاش کرد او را راضی کند، ولی نشد و چند بار مادرم را کتک زد.

کار می کردی؟

«اگر پدرم سد راهم نمی‌شد، حالا فوتبالیست مشهوری بودم. او با خودخواهی‌اش، آینده مرا خراب کرد و باعث شد به سمت اعتیاد بروم. به همین علت از قتل او پشیمان نیستم.» ا

خیر. دیگر حتی حوصله کار کردن هم نداشتم. البته مدتی کار کردم، ولی رهایش کردم و منزل نشین شدم و دیگر دنبال کار نرفتم.

هزینه های زندگی ات چطور تامین می شد؟

در این سال ها پدرم هزینه زندگی ام را با منت می داد. گاهی هم مادرم از پول هایی که بعد انداز کرده بود، خرجی ام را می داد.

همیشه از پدرم کینه داشتم / عامل قتل پدر در منزل قدیمی شمال پایتخت

از رابطه ات با بقیه اعضای خانواده بگو؟

با خواهر و برادرم اختلاف نداشتم و اختلاف و درگیری ام با پدرم بود که باعث شد ورزش را رها کنم و گوشه گیر شوم. منزوی شده است بودم و حال و حوصله خودم را هم نداشتم.

ازدواج کردی؟

دوست داشتم ازدواج کنم، ولی معتادبودم و بیکار. کسی به چنین مردی دختر نمی داد. به همین علت هیچ وقت سراغ ازدواج و تشکیل خانواده نرفتم.

چند وقت است معتادی؟

از هشت سال پیش معتاد شدم تا غم و ناراحتی و دلخوری از پدرم را فراموش کنم که نشد و این کینه هر لحظه با من بود.

از قبل تصمیم به قتل او داشتی؟

نه، هیچ وقت به قتل فکر نکردم.

پس آیا به جنایت دست زدی؟

16 بهمن امسال بود که من و پدرم در منزل تنها بودیم. مادر و خواهرم به مطب چشم پزشکی رفته بودند و برادرم هم سر کارش بود. شیشه ام تمام شد و مادرم هم منزل نبود تا از او پول بگیرم. سراغ پدرم رفتم و خواستم صد هزارتومان بدهد. او با شنیدن خواسته ام عصبانی شد و گفت دیگر پولی ندارد که به من بدهد.

بعد چه شد؟

دعوایمان اوج گرفت و پدرم با برداشتن شمشیری که در منزل داشت به من حمله کرد. من هم جهت دفاع از خودم قمه ای را برداشتم و محکم ضربه ای به قلبش زدم که باعث مرگش شد. ترسیده بودم و باورم نمی شد که او را کشته ام. هر لحظه ممکن بود مادر، خواهرم و برادرم که بیرون از منزل بودند، سر برسند.

چرا جسد را مثله کردی؟

برای اینکه انتقالش به بیرون از خا نه راحت تر بود.

چطور جنایت لو رفت؟

پنجشنبه شب می خواستم اول پاهای پدرم را به بیرون از منزل ببرم که هنگام جا به جایی، بخشی از پاها از ملحفه بیرون زد و همان موقع برادرم مرا دید و پی به جنایت برد .

پشیمانی؟

بابت فوت پدرم نه. چون او هر لحظه مرا تحقیر می کرد. کتکم می زد. مادرم و بقیه خانواده را اذیت می کرد. او مردی بداخلاق و تند خو بود. او نگذاشت به آرزویم که فوتبالیست شدن بود، برسم.

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | خانواده | خانواده | ماموران کلانتری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs